Göktürk Bosch Servisi

Bölgenizin  Göktürk Bosch servisi olarak hizmet vermekten guru duyuyoruz. Bugün her evde bulunan beyaz eşyalardan birçoğu bosch markadır bir dünya markası olan bosch çamaşır makinası hizmet veriyoruz bosch marka buzdolaplarına bosch marka kurutma makinalarına  Göktürk Bosch Servisi küçük ev aletlerine bosch klima ve kombilerine  Göktürk Bosch Servisi ve Kemerburgaz Bosch Servisi size en yakın servis olarak hizmet veriyoruz evinizde bosch marka bir cihaz varsa zaten şanslısınız kolay arıza yapmayan bir marka kullanıyorsunuz arıza yapsa da size yakın bosch servisi olarak aynı gün içerisinde size hizmet ulaştırıp sorununuzu gideriyoruz.

Biz başka marka cihazları tamir etmekten gurur duyarız size biraz da cihazlarınız hakkında pratik bilgiler verelim ve servise çağırmadan öncede kontrolleri sağlamış olursunuz.

1- çamaşır makinanız= sıkmaya geçmiyorsa önce içindeki suyu tahliye yaptığından emin olun. Su boşaltmasa sıkmaya geçmez tıkalı olabilir

2-bulaşık makinanız= kulaktan duyma şeyler yapmayınız ve o pahalı temizleyici maddeleri kullanmayın Sadece ayda bir defa boş makinaya 1.litre elma sirkesi ile yıkatın bütün temizlik ve hijyen sağlayacak

3-bosch marka kurutma makinanızı her kurutmadan sonra filtrelerini temizleyin ve çamaşırları az az olarak atarsanız kırışık çıkmaz.

4-Bosch Buzdolaplarınıza soğutmayı etkilemesi için ürünlerinizi bakkal poşeti veya pazar poşeti ile koymayın. İçine gazete bez tarzı şeyler sermeyin ve temizlik için karbonatlı su ile temizleyebilirsiniz.

5- BOSCH klimalarınızı sağlığınız açısından filtrelerini temizlemeden kullanmayın ciddi hastalıklar üretir.

6- BOSCH kombinizde kış başı bakım yaptırmanız cihaz en sıkı dönemde çalışırken yakıt tasarrufu sağlar.