Göktürk Kombi Servisi

Göktürk kombi servisi Kemerburgaz Göktürk ve yakın semtlerine kombinize en güvenilir hizmeti veren bir kombi servisidir. Kombi uzmanlık gerektiren bir konudur. İhamla ve hataya yer olmaz çünkü insan sağlığı ve güveni tehlikeyi atılamaz. Biz buradan yola çıktık ve Göktürk kombi servisi olarak en uzman kadroyla hizmet veriyoruz. Kış aylarında soğuk havalarda kombiniz arıza yaptıysa biz en yakınınızdayız bir telefonla (322 6408) 1 saat içerisinde kombinize müdahale edip sonuçlandırırız. Yıllardır bu şekilde hizmet verdik soğukta kalan yaşlı insanlar kombisi arıza yapan minik bebekli anneler evinde kombisi bozulmuş hasta insanlara hizmet verdik. Sıcağa kavuşturduk gece geç oldu demedik
sabah erken demedik 7/24 arayan her müşterimize hizmet verdik bu işi yapıyorsan hizmet kalitesi vermek zorundasın. Kombi servisliğinde bir ayrıcalığın olması gerekir.


Basit bir kombi servisi olursa sadece yerinde kalırsın bizim hedefimiz büyümek ve markalaşmak.Göktürk kombi tamiri ile yetinmedik evde ısı düzeni sağlamak için petek bakımını da yaptık ve yüksek oranda başarı sağladık çünkü zamanla peteklerde biriken tortular sıcak suyun peteklerde rahat dolaşımına izin vermiyor ve petekler üstleri sıcak alt kısımları soğuk olur ve kombi aşırı tüketim yaparak faturaya yansır ama biz buna müsaade etmiyoruz. Petek yıkama makinası ile yüksek basınçla petekleri düzenliyoruz ve koruma sıvılarını doldurup çalıştırıyoruz. Faturada yüzde 40 oranda düşüş olduğunu gördük bu konuda iddialıyız ve bunu ispatlarız siz sadece bizi arayın yeter (322 6408) 7/24 hizmetten gurur duyarız. 

 

Kemerburgaz kombi servisi ile de class teknik hizmet vermektedir. Yani söz konusu Kemerburgaz  kombi tamiri ise bize güvenebilirsiniz. Çünkü Class teknik zaten Göktürk'tedir.